Cena 799 zł
Opis produktu:

Basen stelażowy 300 x 201 x 66 to propozycja na upalne letnie dni.  Wymiary tego basenu pozwolą na miłe spędzanie czasu całej rodzinie. Wodne zabawy, harce to znakomite oderwanie się od codzienności, pracy i świetny odpoczynek.
Zatem warto zainwestować w basen stelażowy o wymiarach co najmniej 300 x 201 x 66 ponieważ to jeden wydatek na długie lata a przyjemności co nie miara.
Taki basen ogrodowy zastąpi wyjazdy nad jezioro czy morze, zwłaszcza jeżeli od dużego zbiornika wodnego dzieli nas dobrych kilka kilometrów.

Basen pod domem, w zaciszu ogrodu, pozwoli na orzeźwienie się w każdej chwili, w której przyjdzie nam ochota na wodny relaks.

Nie trzeba bać się setek litrów wlewanych do basenu stelażowego wody, gdyż zazwyczaj wystarczy raz w sezonie napełnić a potem tylko dbać o czystość.
Pomocna wówczas jest pompa, która filtruje wodę oraz pokrywa basenowa, która ochroni przed dostaniem  się owadów, liści lub tego co przywieje wiatr.

Pompa filtrująca Bestway o wydajności 2006 litrów/godz oraz wkład do pompy filtrującej załączone są do zestawu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą, również z basenami stelażowymi o innych wymiarach lub okrągłych

 

Zawartość i cechy zestawu:

  • basen ogrodowy Bestway
  • pompa filtrująca
  • filtr do pompy typ II
  • instrukcja w języku polskim
  • łatka naprawcza
  • zaślepki otworów na pompę
Dane techniczne:
Wymiary basenu 300 x 201 x 66 cm
Waga basenu 20,00 kg
Zalecane wypełnienie wodą 90 %
Pojemność 3300 litrów
Wydajność pompy 2006 litrów/godz
Zasilanie pompy 220 - 240 V
Waga pompy 1,9 kg