Cena 900 zł
Opis produktu:

Basen stelażowy o wymiarach 244 x 61 to najprostszy, podstawowy basen. Jest niewielki ale wystarczający dla dzieci. Jego niewielkie wymiary pozwolą umieścić go w małym ogródku. Tani basen stelażowy to właśnie ten, bez dodatków, prosty w rozkładaniu, z małą pojemnością wody.
Jednakże, stanie się on ulubionym miejscem nie tylko dzieci, kiedy z nieba będzie lał się żar. Woda w tak małym basenie stelażowym szybko się nagrzeje.

Nie masz pomysłu na zorganizowanie dzieciom czasu podczas wakacji w domu ? Basen stelażowy to idealny prezent ! Posiadając taki zbiorniczek wody, zapewne dzieci nie będą siedzieć przy grach komputerowych a pluskać się w wodzie. Będą aktywnie spędzać wakacje, łykając jednocześnie słoneczną witaminę D.

Pamiętać należy zawsze, że nie można zostawiać dzieci bez opieki nawet w tak małym basenie stelażowym oraz o nakryciu głowy, gdyż woda przyciąga słońce i narazić można dzieci na udar.

Zaproponowany basen nie posiada filtra oraz maty. Jest wyposażony w łatkę naprawczą oraz zaślepki do otworów na pompę ( którą można zakupić np. w późniejszym czasie ).
 

Zawartość i cechy zestawu:

  • basen ogrodowy Bestway
  • polska instrukcja obsługi
  • łatka naprawcza
  • zaślepki otworów na pompę
Dane techniczne:
Wymiary basenu 244 x 61 cm
Waga 16,00 kg
Zalecane wypełnienie wodą 80 %
Pojemność 1724  litrów