Cena 899 zł
Opis produktu:

Basen stelażowy o niewielkich wymiarach bo średnicy 305 cm i wysokości 76 cm przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci. Jednakże mocny i stabilny stelaż sprawia, że bawić się w wodzie z dziećmi mogą i rodzice czy inni dorośli.
Podobnie PCV, z którego basen stelażowy jest wykonany, jest mocny, trójwarstwowy i bardzo wytrzymały. Zapewne basen to inwestycja na lata. Można go złożyć i przechowywać przez zimę.

Samo rozstawianie basenu stelażowego nie jest kłopotliwe. Dołączona jest instrukcja. Pomieści w sobie 4678 litrów wody. Woda w takim małym basenie szybko się nagrzewa co sprawi, że zabawa będzie na prawdę doskonała.

Basen stelażowy to doskonały prezent dla dzieci na Dzień Dziecka lub z okazji rozpoczęcia wakacji. Zabawa w basenie stanie się ważniejsza i przyjemniejsza niż  gry komputerowe. Dziecko zazna sportu i orzeźwienia w ciepłe dni.
Basen to super rozwiązanie, kiedy nie mamy możliwości organizowania wypadów nad jezioro czy morze.

Jeżeli podstawowa wersja basenu to za mało - zapraszamy do zapoznania się z naszą cała ofertą baseno.pl, gdzie proponujemy podobne baseny stelażowe z bogatszym wyposażeniem.

Zawartość i cechy zestawu:

  • basen ogrodowy Bestway
  • instrukcja na płycie DVD
  • łatka naprawcza
  • zaślepki otworów na pompę
Dane techniczne:
Wymiary basenu 305 x 76 cm
Waga 23,00 kg
Zalecane wypełnienie wodą 90 %
Pojemność 4678   litrów