Cena 4499 zł
Opis produktu:

Basen ogrodowy którego duża pojemność umożliwia wspólne kąpiele całej rodzinie. Przestrzeń do zabaw w basenie zapewnia jego duży, okrągły kształt. Proces rozkładania oraz składania w ogrodzie jest bardzo szybki i wymaga niewiele pracy, dzięki zastosowaniu łatwych w łączeniu elementów. W razie potrzeby można skorzystać z instrukcji dołączonej na płycie DVD. Zaletą modelu jest wzmocnienie ścian bocznych stalą, co zdecydowanie pozytywnie wpływa na jego wytrzymałość. Nie zabrakło także mocnego tworzywa PVC, popularnego materiału w wielu basenach ogrodowych.

Basen stelażowy Steel Pro to wysokiej jakości zbiornik dla całej rodziny – przy swoich wymiarach 366 x 122 cm pomieści wszystkich fanów odpoczywania w orzeźwiającej wodzie.  Na jednej ze ścian basenu zamontowano skimmer – powierzchniowy oczyszczacz wody. Do jego koszyczka trafiają różne listki, gałązki i inne większe zabrudzenia, z którymi nie poradzi sobie pompa filtrująca.Skimmer pełni także rolę dozownika chemii basenowej – można wrzucić do niego np. tabletki multifunkcyjne. Jego działanie jest możliwe po podłączeniu do pompy. Do basenu została dołączonapompa piaskowa, która lepiej sprawdza się w oczyszczaniu wody basenowej niż urządzenie z tradycyjnym wkładem papierowym. Regularne korzystanie z pompy basenowej pozwala na zachowanie klarownej wody w zbiorniku. W zestawie znajduje się także solidna, dwustronna drabinka, dzięki czemu wchodzenie i wychodzenie z basenu będzie bardzo proste.

Basen stelażowy Steel Pro zapewni całej rodzinie mnóstwo radości – dzieci odnajdą to miejsce do zabawy, a rodzice do zasłużonego odpoczynku.

Zawartość i cechy zestawu:

  • basen ogrodowy Bestway
  • pompa piaskowa (brak piasku)
  • wbudowany skimer - dozownik chemii
  • dwustronna, metalowa drabinka
  • mocne, stalowe ściany
  • instrukcja na płycie DVD
Dane techniczne:
Wymiary basenu 366 x 122 cm
Waga 116,30 kg
Zalecane wypełnienie wodą 90 %
Pojemność 10 990 litrów
Wydajność pompy 2006 litrów/godz
Zasilanie pompy 220 - 240 V
Waga pompy 8,7 kg